Стало відомо, коли в Україні можна буде орендувати електромобілі Tesla

0 101

Великий гравець на ринку прокату автомобілів своїм замовленням значно підвищив капіталізацію як виробника електромобілів, так і статки Ілона Маска.

Hertz, один із найбільших у світі сервісів з оренди автомобілів, оголосив про замовлення на купівлю 100 тисяч автівок Tesla, які мають бути поставлені до кінця 2022 року.

У компанії такий крок пояснили “різким зростанням інтересу споживачів до електромобілів”. У Hertz зазначили, що 100 тис. – це первісне замовлення, яке також включає створення нової інфраструктури для зарядки електрокарів “у всіх підрозділах компанії по всьому світу”.

Однак поки що невідомо, коли можна буде орендувати на цьому сервісі автомобілі Tesla в нашій країні. “В даний час ми не можемо підтвердити, коли вони будуть доступні в Україні”, – відповіли Hertz. У компанії порадили перевіряти на офіційному сайті моделі, доступні в нашому регіоні.

З урахуванням зазначеного замовлення електромобілі становитимуть понад 20% глобального парку Hertz. До кінця 2022 року компанія пообіцяла встановити зарядні станції на 65 ринках, а до 2023 року – більш ніж на 100 ринках.

Після повідомлення про замовлення Hertz капіталізація американського виробника електромобілів перевищила позначку $1 трлн. Таким чином Tesla увійшла до “клубу” гігантів із ринковою вартістю понад $1 трлн., куди входять Apple, Alphabet (керуюча компанія Google), Amazon та Microsoft.

Топ-менеджер Tesla Ілон Маск здивувався більш ніж 12% подорожчанням акцій його компанії. Його статки теж зросли на $36,2 млрд. – до $288,6 млрд., свідчить індекс Bloomberg Billionaires.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.