Ілон Маск пояснив, чому запуск Tesla Roadster знову відкладається

0 124

Спочатку Tesla планувала запуск Roadster в 2020-му році.

Ще в 2017 році Tesla потрясла автомобільну промисловість, представивши прототип нового родстера другого покоління, виробництво якого планувалося на 2020 рік.

Тепер Ілон Маск оголосив, що в серію машина піде в кінці 2023 року.

Завдяки розгону до 100 км / год всього за 1,9 секунди і заявленій максимальній швидкості більше 400 кілометрів на годину, новий Tesla Roadster був проголошений найшвидшим автомобілем в світі ще до відправки на конвеєр.

Спочатку Tesla планувала запуск Roadster в 2020-му, однак на сьогодні жоден зразок електричного суперкара так і не побудований. А під час щорічних зборів акціонерів Tesla генеральний директор Ілон Маск повідомив свіжу інформацію про те, коли можна очікувати появу міфічного родстера, і пояснив, чому його запуск в серію постійно відкладається.

Tesla Roadster
Tesla Roadster

В перенесення термінів Маск послався на дефіцит в постачанні комплектуючих. З цієї причини Tesla вже припиняла виробництво седана Model 3.

“2021 рік був роком божевільного дефіциту в ланцюжку постачання. Якщо припустити, що 2022 рік не стане мега-драмою, новий Roadster повинен з’явитися у продажу в 2023 році”, – написав Маск.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.