Bosch буде діагностувати несправності автомобіля на відстані

0 21

Компанія Bosch запустила сервіс дистанційної діагностики RDS 500. З його допомогою фахівці компанії зможуть підключатися до автомобіля віддалено.

Після того як технік майстерні підключиться до автомобіля клієнта, він зможе скористатися сервісним порталом для виклику віддаленої допомоги експертів Bosch, повідомляє прес-служба.

Додатково допомогти експерту компанії в діагностиці несправностей механік може, встановивши додаток Bosch Visual Connect Pro на мобільний телефон.

З його допомогою можна транслювати зображення з камери смартфона в сервісний центр Bosch.

В результаті експерт Bosch дасть рекомендації і поради з технічного обслуговування в ситуаціях, коли працівники СТО самі впоратися з проблемою будуть не в силах.

Bosch діагностика

У Bosch впевнені, що можливість продіагностувати несправності автомобіля на відстані дозволить майстерням не втрачати клієнтів, які інакше були б змушені шукати інший сервіс.

Власники приватних СТО зможуть заощадити на купівлі дорогого обладнання, необхідного тільки для вирішення одиничних завдань, заявляють в Bosch.

Також в рамках нової послуги з’явиться клієнтський портал – відвідувачі зможуть забронювати дату відвідування автосервісу, а оплатити послуги СТО можна буде онлайн.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.