Названо плюси та мінуси купівлі зимових шин в мережевих супермаркетах

0 45

З наближенням зими у багатьох водіїв актуалізується питання покупки зимових шин. Хтось вважає за краще купувати їх в спеціалізованих центрах, роблячи це заздалегідь. Інші беруть в останній момент те, що пропонується в мережевих супермаркетах. Про плюси і мінуси другого варіанту розповіли фахівці.

Шини, пропоновані в супермаркетах – це сезонний продукт, який не закуповується магазинами і не зберігається на складах. Це і є перша перевага – шини, які тут продаються завжди з останніх виробничих партій. Досвідчені водії завжди звертають увагу на дату, коли випущена гума. Якщо в магазинах продавали б покришки зі старих запасів, то швидко реалізувати продукцію у торгової точки не вийшло.

Друга перевага – всі шини від відомих брендів і продаються за цінами, як правило, нижчими за ті, що можна бачити в спеціалізованих шинних центрах. Єдиний нюанс – це не зовсім передова продукція вітчизняного виробництва з недорогих лінійок. Найбільш підходящий варіант для тих, хто не женеться за технологіями і не має безмежного бюджету.

Але і мінуси придбання шин в мережевих магазинах теж є. По-перше, вибір, як правило, невеликий. Розмірна лінійка – теж. У шинних центрах вам на допомогу прийдуть продавці-консультанти, але в продуктово-харчовому гіпермаркеті вам навряд чи розкажуть про переваги одного бренду перед іншим. Крім того, в шинних центрах вам допоможуть “перевзути” автомобіль, а в магазині вам самостійно доведеться нести шини в машину, вантажити їх, і їхати в шиномонтаж.

В придбанні зимової гуми в мережевих супермаркетах є свої плюси і мінуси. Але пам’ятайте, що така гума ні за характеристиками, ні за зносостійкістю не зрівняється з хорошими дорогими колесами.

Дозволені параметри шин вказані у схваленні типу транспортного засобу. Також інформацію можна знайти на наклейці в дверному отворі автомобіля. Відхилення від зазначених розмірів можуть призвести до штрафів або навіть до більш серйозних санкцій щодо власника машини.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.