Skoda майже повністю зупинить виробництво машин до кінця року

0 4 429

Представники Skoda заявили про припинення роботи заводів в Чехії з 18 жовтня через дефіцит напівпровідників. У компанії ризикують повторити рекордно низькі обсяги виробництва 2020 року.

Як повідомляє Reuters, мова йде про «значне скорочення обсягів або навіть повне припинення» виробництва автомобілів на заводах в Младе-Болеслав і Квасинах до кінця року.

«Світова криза напівпровідників торкнулася і Skoda», повідомив представник компанії Томаш Котера.

За його словами, підприємства найближчим часом зосередяться на завершенні збирання недоукомплектованих автомобілів. Таких на стоянках заводів Skoda накопичилося близько 50 тисяч.

Skoda Enyaq iV
Skoda Enyaq iV

Зупинка підприємств на два з гаком місяці сильно позначиться на виконанні виробничих планів. Замість запланованих 1,3 мільйона автівок Skoda тепер випустить на 150 тисяч менше.

Приблизно стільки ж компанія випустила в 2020 році, коли був зафіксований рекордний спад виробництва внаслідок карантинних обмежень.

У Skoda обіцяють, що зупинка заводів не спричинить за собою масові звільнення працівників. Шефи компанії сподіваються, що в другій половині наступного року ситуація з постачанням напівпровідників прийде в норму і всі 35 тисяч співробітників зможуть зберегти роботу.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.