У Kawasaki показали прототип гібридного мотоцикла

0 303

Японська компанія Kawasaki в найближчому майбутньому планує перейти на виробництво електричних і гібридних мотоциклів. До 2035 року на основних ринках не залишиться мотоциклів цієї марки з чисто бензиновими моторами. В 2025 році Kawasaki планує продавати як мінімум 10 моделей електричних і гібридних мотоциклів.

Також, як повідомляє Motorcycle News, японська компанія розробляє двигун на водневому паливі. Поки що у них є тільки прототип чотирициліндрового двигуна з прямим уприскуванням палива, який інженери Kawasaki називають перехідним етапом до водневого мотору.

У Kawasaki також показали прототип мотоцикла з гібридною силовою установкою. У нього є двигун внутрішнього згоряння і електромотор.

Детальні технічні характеристики гібридного мотоцикла поки що не розкриваються. Експерти вважають, що він обладнаний паралельним двоциліндровим двигуном Ninja 250 або Ninja 400. Перший двигун розвиває потужність 36 к. с., другий – 45 к. с.

Над коробкою передач встановлений великий електромотор з рідинним охолодженням, який може призводити мотоцикл в рух або працювати генератором для зарядки батареї. У нього є невеликий додатковий радіатор перед основним.

Прототипний гібридний Kawasaki оснащений відносно невеликим акумулятором, який дозволяє проїхати коротку відстань на низькій швидкості на електромоторі. Він працює під напругою 48V. Другий акумулятор, що працює під напругою 12V, забезпечує електропостачання бензинового двигуна. Мотоцикл обладнаний напівавтоматичною трансмісією з кнопковим перемиканням передач, яка повинна полегшувати перемикання між бензиновим і електричним двигунами або їх спільну роботу.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.