У Kawasaki показали прототип гібридного мотоцикла

0 323

Японська компанія Kawasaki в найближчому майбутньому планує перейти на виробництво електричних і гібридних мотоциклів. До 2035 року на основних ринках не залишиться мотоциклів цієї марки з чисто бензиновими моторами. В 2025 році Kawasaki планує продавати як мінімум 10 моделей електричних і гібридних мотоциклів.

Також, як повідомляє Motorcycle News, японська компанія розробляє двигун на водневому паливі. Поки що у них є тільки прототип чотирициліндрового двигуна з прямим уприскуванням палива, який інженери Kawasaki називають перехідним етапом до водневого мотору.

У Kawasaki також показали прототип мотоцикла з гібридною силовою установкою. У нього є двигун внутрішнього згоряння і електромотор.

Детальні технічні характеристики гібридного мотоцикла поки що не розкриваються. Експерти вважають, що він обладнаний паралельним двоциліндровим двигуном Ninja 250 або Ninja 400. Перший двигун розвиває потужність 36 к. с., другий – 45 к. с.

Над коробкою передач встановлений великий електромотор з рідинним охолодженням, який може призводити мотоцикл в рух або працювати генератором для зарядки батареї. У нього є невеликий додатковий радіатор перед основним.

Прототипний гібридний Kawasaki оснащений відносно невеликим акумулятором, який дозволяє проїхати коротку відстань на низькій швидкості на електромоторі. Він працює під напругою 48V. Другий акумулятор, що працює під напругою 12V, забезпечує електропостачання бензинового двигуна. Мотоцикл обладнаний напівавтоматичною трансмісією з кнопковим перемиканням передач, яка повинна полегшувати перемикання між бензиновим і електричним двигунами або їх спільну роботу.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь