Складено ТОП-5 просторих автомобілів для великої родини в 2021 році

0 473

Сімейні автолюбителі віддають перевагу просторим і безпечним машинам. Avtosota підібрала кілька моделей, які підійдуть в 2021 році водіям з різними смаковими уподобаннями.

Seat Leon

Екстер’єр цього автомобіля виділяється за рахунок незграбного і гострого стилю. Всередині він пропонує досить місця як для пасажирів, так і для багажу. При цьому на вибір пропонується ряд моделей кузова і різні варіанти оснащення. Якщо додати до цього привабливі ціни, то можна вважати Seat Leon оптимальним сімейним автомобілем.

Skoda Octavia

Ця модель чеського автомобіля також має досить просторий салон і один з найбільш об’ємних багажників у сегменті. В поєднанні з приємним інтер’єром, хорошою керованістю і оснащенням, Skoda Octavia займає гідне місце в списку сімейних автомобілів.

Skoda Octavia
Skoda Octavia

Ford Focus

Вперше Ford Focus з’явився в продажу більше 20 років тому, і відразу ж став лідером у своєму сегменті. Автомобіль має просторий салон і прекрасну керованість. З мінусів фахівці називають салонний пластик невисокої якості та невеликий багажник (щодо конкурентів).

Audi A3

Експерти відзначають, що оновлена ​​A3 не так добре оброблена всередині, як попередня модель, але вона як і раніше становить гідну конкуренцію в преміальному сегменті сімейних автомобілів. A3 пропонує комфортну їзду, просторих салон і ряд потужних бензинових, дизельних і гібридних двигунів.

Audi A3

Volkswagen Golf

Остання версія знайомої для більшості автолюбителів моделі може запропонувати багато з преміальних функцій, які водії можуть зустріти в більш дорогому автомобілі. Golf дуже зручний і комфортний в управлінні, з мінусів називають якість інтер’єру і незручні елементи управління.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.