В Mercedes-Benz анонсували випуск електричного Maybach

0 184

Компанія Mercedes-Benz анонсувала новий проект електричного концепту Mercedes-Maybach, який отримає назву Project Maybach.

Вся машина – один великий секрет і виробник суворо дотримується ембарго, не розкриваючи жодної деталі до презентації, яка відбудеться першого грудня поточного року. І все ж, дещо цікаве про машину розповісти можна.

Почати хоча б з того, що над дизайном електричного флагмана працює особисто головний дизайнер Daimler – Гордій Вагенер. Втім, працює він не один, а в колаборації з американським модельєром Вірджілом Абло – художнім керівником напряму чоловічого одягу бренду Louis Vuitton і директором лейблу Off-White.

Концептуально автомобіль не буде схожий ні на одну іншу модель Mercedes-Benz. У компанії заявляють, що концепт покликаний «продемонструвати можливості дизайну, не обмеженого матеріально існуючими кресленнями і виробничими специфікаціями». Самі ж художники також висловилися щодо Project Maybach. Так, наприклад, Абло повідомив, що проект стане переміщенням спадщини марки в майбутнє.

Що стосується технічних характеристик автомобіля, то висловлюються пропозиції щодо застосування силової установки від Mercedes-Benz EQS. Йдеться про 330-сильний електричний двигун, який здатний розігнати седан до першої сотні за шість з половиною секунд.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь