В Mercedes-Benz анонсували випуск електричного Maybach

Компанія Mercedes-Benz анонсувала новий проект електричного концепту Mercedes-Maybach, який отримає назву Project Maybach.

Вся машина – один великий секрет і виробник суворо дотримується ембарго, не розкриваючи жодної деталі до презентації, яка відбудеться першого грудня поточного року. І все ж, дещо цікаве про машину розповісти можна.

Почати хоча б з того, що над дизайном електричного флагмана працює особисто головний дизайнер Daimler – Гордій Вагенер. Втім, працює він не один, а в колаборації з американським модельєром Вірджілом Абло – художнім керівником напряму чоловічого одягу бренду Louis Vuitton і директором лейблу Off-White.

Концептуально автомобіль не буде схожий ні на одну іншу модель Mercedes-Benz. У компанії заявляють, що концепт покликаний «продемонструвати можливості дизайну, не обмеженого матеріально існуючими кресленнями і виробничими специфікаціями». Самі ж художники також висловилися щодо Project Maybach. Так, наприклад, Абло повідомив, що проект стане переміщенням спадщини марки в майбутнє.

Що стосується технічних характеристик автомобіля, то висловлюються пропозиції щодо застосування силової установки від Mercedes-Benz EQS. Йдеться про 330-сильний електричний двигун, який здатний розігнати седан до першої сотні за шість з половиною секунд.