Виробник озвучив ціни на Peugeot e-208

Peugeot e-208
0 174

Електромобіль Peugeot e-208 з’явився в конфігураторі компанії на німецькому сайті. Найдешевша версія новинки в комплектації Active обійдеться німецьким покупцям в 30 450 євро. До цієї суми необхідно додати ще 19% ПДВ. Але держава за покупку електромобіля повертає 4 000 євро, так що в підсумку вартість автомобіля складе 26 450 євро (плюс майже 5 800 євро в якості ПДВ).

Але в Європі ПДВ не включений у вартість товару, тому прийнято вважати тільки безподаткову оплату. В результаті виходить, що Peugeot e-208 – один з найбільш недорогих електромобілів на ринку Німеччини. Максимально близький до нього Nissan Leaf. Але японський електромобіль коштує 36 800 євро, більш ніж на 10 000 євро дорожче. Та й акумулятор у Peugeot на 50 кВт/год, а у Nissan — тільки на 40 кВт/год. Проте, Nissan трохи більший за габаритами.

Яка ситуація з цінами на найближчих конкурентів Peugeot e-208?

Поки невідомо, скільки коштуватимуть нові Mini і Honda e. Mini, швидше за все, буде коштувати близько 40 000 євро. І при цьому навряд чи запропонує батарею ємністю понад 45 кВт/год. А ось у Honda e шанси позмагатися з e-208 досить високі. Принаймні, з точки зору ціни.

Оновлена модель Renault Zoe — володіє такою ж батареєю на 50 кВт/год, але вартість поки невідома. Та й схема продажів у Renault трохи відрізняється: покупець орендує батарею у виробника, а через певний час — замінює її. Так що порівняти вартість з Zoe буде досить складно.

➡Автотовари купити можна ТУТ
➡Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.