Українці зможуть відстежувати всі вільні номерні знаки для авто

1 775

МВС запустило спеціальний онлайн-сервіс.

З 5 жовтня на сайті Головного сервісного центру МВС запрацював онлайн-сервіс “Наявність номерних знаків”. Він дозволяє відстежити всі доступні для закріплення номерні знаки у всіх сервісних центрах, повідомила прес-служба ДСЦ МВС.

Тепер громадяни можуть у вільному доступі переглянути абсолютно всі наявні номерні знаки, а не тільки з категорії “платних”, як це було раніше.

Для цього існує два алгоритми. Перший – “наявність в області” – дозволяє дізнатися інформацію про номерні знаки конкретного регіону. Також вказується вартість і перелік сервісних центрів, де вони є в наявності.

Одночасно функція “числова комбінація” допоможе знайти потрібну комбінацію цифр номерного знака серед усіх сервісних центрів і Центрів надання адміністративних послуг.

До того ж перелік наявних номерних знаків оновлюється в режимі реального часу. При цьому зазначений сервіс не дозволяє забронювати номер. Для цього потрібно відвідати сервісний центр МВС.

Нагадаємо, в Україні можуть ввести спеціальні номерні знаки для авто. На сайті Офісу президента зареєстрована петиція про спеціальні номерні знаки для класичних автомобілів, що мають історичну цінність.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News
1 Комментар
  1. гаишник говорить

    Ну тут ключевое слова – вільні”. Не более.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.