Українці зможуть відстежувати всі вільні номерні знаки для авто

779

МВС запустило спеціальний онлайн-сервіс.

З 5 жовтня на сайті Головного сервісного центру МВС запрацював онлайн-сервіс “Наявність номерних знаків”. Він дозволяє відстежити всі доступні для закріплення номерні знаки у всіх сервісних центрах, повідомила прес-служба ДСЦ МВС.

Тепер громадяни можуть у вільному доступі переглянути абсолютно всі наявні номерні знаки, а не тільки з категорії “платних”, як це було раніше.

Для цього існує два алгоритми. Перший – “наявність в області” – дозволяє дізнатися інформацію про номерні знаки конкретного регіону. Також вказується вартість і перелік сервісних центрів, де вони є в наявності.

Одночасно функція “числова комбінація” допоможе знайти потрібну комбінацію цифр номерного знака серед усіх сервісних центрів і Центрів надання адміністративних послуг.

До того ж перелік наявних номерних знаків оновлюється в режимі реального часу. При цьому зазначений сервіс не дозволяє забронювати номер. Для цього потрібно відвідати сервісний центр МВС.

Нагадаємо, в Україні можуть ввести спеціальні номерні знаки для авто. На сайті Офісу президента зареєстрована петиція про спеціальні номерні знаки для класичних автомобілів, що мають історичну цінність.


➡Підпишись на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
1 Комментар
  1. гаишник говорить

    Ну тут ключевое слова – вільні”. Не более.

Коментарі закриті.