Зростає новий конкурент Tesla: Xiaomi інвестує мільйони в автомобільну промисловість

0 53

Xiaomi – один з найпопулярніших виробників мобільної електроніки в світі. Статистика продажів показує, що компанія досягає успіху на всіх ключових ринках і не має наміру зупинятися на досягнутому.

Наступний крок – завоювання автомобільної індустрії. Китайська корпорація повільно, але неухильно освоює потрібні технології та викуповує невеликі компанії для розробки власних рішень. Як приклад можна навести придбання стартапу DeepMotion за $ 77 млн.

DeepMotion – це компанія з чотирирічним досвідом, яка розробляє програмне забезпечення для допомоги водіям і забезпечення автономного водіння. Купівля дозволить Xiaomi прискорити розвиток систем керування транспортними засобами і перейти відразу на 4-й рівень автономного водіння.

В даний час Xiaomi може дозволити собі таку угоду, оскільки, як випливає з останнього фінансового звіту компанії, в останні місяці вона демонструє дуже високе зростання доходів.

Смартфони – це тільки початок? Xiaomi йде в автомобільну сферу?

За словами керівників Xiaomi, включаючи генерального директора Лей Цзюня, корпорація витратить близько $ 10 млрд на розробку електромобілів протягом наступного десятиліття. Але до цих пір невідомо, чи побачимо ми коли-небудь автомобіль з логотипом Xiaomi. Не виключено, що компанія більше зосередиться на розробці технологій, на які покладатимуться інші виробники.

Xiaomi – не єдиний технологічний гігант, який бачить своє майбутнє на ринку електромобілів. Його головний конкурент Huawei також готується до виробництва власного транспорту. У червні компанія оголосила про партнерство з трьома автомобільними компаніями: Chongqing Changan Automobile, Guangzhou Automobile і BAIC Group. Більш того, популярний виробник смартфонів має намір інвестувати до $ 1 млрд на створення нових технологій для електромобілів. Згідно із заявою, власний транспортний засіб Huawei має з’явитися на ринку до 2025 року.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.