Mitsubishi оголосили ціни та дату старту продажів нового Outlander

0 177

Mitsubishi представили новий позашляховик Outlander перед офіційним відкриттям. Новий Mitsubishi Outlander 2023 року виглядає солідно, і у Mitsubishi пообіцяли чимало змін та покращень.

За великим рахунком, варіант PHEV повинен виглядати ідентичним бензиновому аналогу. Він буде мати новий значок двигуна і кілька скромних естетичних змін. На жаль, наразі немає технічної інформації.

Найцікавішою новиною є те, що Mitsubishi представила нове покоління Outlander PHEV, яке надійде у продаж у Японії пізніше цього року. Однак версії для Європи доведеться почекати до другої половини 2022 року.

2023 Дизайн Outlander

Нові тизерні зображення Mitsubishi Outlander 2023 модельного року підкреслюють кілька вдосконалень нового позашляховика. По-перше, мова дизайну залишиться незмінною, зі скромними налаштуваннями та новим шасі.

Здається, що на перших офіційних фото повна увага приділяється варіанту PHEV та його красивій задній частині. Видно нові задні ліхтарі, і вони помітно тонші попередніх. Порт для зарядки розташований збоку, як і чорне крило. Крім того, ми очікуємо переосмислення передньої панелі, яка включатиме новий капот, решітку радіатора та фари.

Оновлення інтер’єру

Що стосується оновлень салону, ми не очікуємо істотних змін щодо існуючої моделі. Природно, що виробник спробує підвищити рівень комфорту, додавши додаткові матеріали та пристрої. Mitsubishi Outlander 2023 року має три ряди сидінь і максимальну місткість до семи пасажирів.

Крім того, пропонуються Outlander з 12,3-дюймовою цифровою панеллю приладів і 9-дюймовим центральним сенсорним екраном. Крім того, доступні бездротова зарядка смартфонів, бездротовий Apple CarPlay та Android Auto, а також 10,8-дюймовий дисплей. Цей позашляховик пропонує шкіряне оздоблення напіваніліну та аудіосистему Bose з 10 динаміками, оновлену систему навігації. Крім того, слід згадати і збільшення функцій допомоги водієві та значно вищий рейтинг безпеки.

Характеристики гібридного Outlander

Майбутній Mitsubishi Outlander 2023 року буде оснащуватися гібридним силовим агрегатом. Ця версія буде працювати з бензиновим двигуном, що видає 126 кінських сил і має крутний момент 148. У поєднанні з електродвигуном цей агрегат повинен забезпечувати щонайменше 220 кінських сил. Це означає, що електродвигун додає близько 30 додаткових коней.

Останні звіти передбачають, що акумулятор буде від 12,0 кВт -год до 13,8 кВт -год. В результаті цього позашляховик матиме майже 40 км повністю електричної дальності руху. У будь-якому випадку, абсолютно новий Outlander PHEV буде набагато потужнішим, ніж попередня модель.

Ціна та дата випуску 2023 Mitsubishi Outlander

Очікується, що новий позашляховик Mitsubishi Outlander 2023 року стане доступний для придбання в Японії у другій частині цього року. Однак покупцям з Європи доведеться почекати до середини 2022 року. Багато хто передбачає, що цей позашляховик стане наступним лідером компанії, а базова модель повинна стартувати за ціною трохи нижче 40 000 доларів.

Отримайте -50 гривень на поліс ОСАГО за промокодом AVTOSOTA
Читайте Avtosota в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.