Складено рейтинг автомобілів, що гниють найбільше

0 2 048

SSANG YONG ACTYON

На початку свого існування він був досить-таки популярним, а його продажу обчислювалися тисячами. Саме цим і пояснюється велика кількість пропозицій на вторинному ринку, але перш ніж викладати гроші за цю модель потрібно дуже добре подумати.

Вся сіль не тільки в дефіциті деяких запчастин, але і в слабким антикорозійним покриттям – через 5 років на арки, двері і навіть дах без жаху не поглянеш. Це стосується як автомобілів зібраних в Кореї, так і в інших країнах.

FORD MONDEO

Хоч і ходові якості даного автомобіля досить прийнятні, але 100% такого не скажеш про його антикорозійне покриття. Третій за рахунком Mondeo, виявився більш стійким до корозії, ніж його попередні покоління, проте і його є за що покритикувати.

Улюбленим місцем іржі Mondeo 3-го покоління стала обрамлення даху над лобовим склом, якщо попередній власник не обклеїв зловісне місце захисною плівкою – пиши пропало. Інший розсадник іржі – арки. Арки іржавіють через нещільне прилягання підкрилків, від чого між ними і металом збирається волога.

Так само власники скаржаться на швидку втрату товарного виду хромованого декору.

DAEWOO NEXIA

У 90-х і початку нульових років NEXIA стала справжнім бестселером в Україні. Вторинний ринок рясніє пропозиціями з продажу Daewoo Nexia, але знайти добре збережений автомобіль проблематично.

З технічної точки зору серйозних нарікань небагато. По кузову ж абсолютно інша історія – іржавіє все: двері, крила, пороги, капот і навіть дах.

Якщо ви зустрілися не іржаву NEXIA, то її швидше за все тільки-тільки підшаманили для продажу, а через рік-два вона знову стане дирявою. Немає навіть сенсу гнатися за рестайлінговими автівками – вони гниють не менше, але свіжі авто можуть попастися в більш-менш прийнятному стані.

Отримайте -50 гривень на поліс ОСАГО за промокодом AVTOSOTA
Читайте Avtosota в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.