В Україні створили електромобіль для перевезення картоплі

0 935

Автоентузіаст при розробці врахував все: економність, екологічність, практичність, безпеку і багато іншого.

Винахідник з України сконструював незвичайний електромобіль для перевезення картоплі.

Кузов триколісного “чуда” зібраний з фанери, а на даху встановлена ​​сонячна панель. Є також камера заднього виду, система рекуперації енергії і ручне гальмо стоянки. Подібне авто інженер підглянув в Іспанії, і до нього прийшло натхнення.

Відео транспортного засобу з’явилося на YouTube-каналі Рівненської АЕС, де і працює автоентузіаст Андрій Буткевич з міста Вараш. Допомагала йому команда майстрів, імена яких він не став розголошувати. Унікальне авто було створено за рік.

“Коли ми купили матеріали, ми зрозуміли, що нам потрібні креслення, за якими і почали працювати” , – каже інженер-атомник.

Назвав чоловік своє дітище “МЕМ-01” (міні електромобіль). Машина зібрана з екоматеріалів. В авто можуть поміститися двоє людей і один маленький мішок картоплі, а якщо пасажирів немає – то і два мішка. Реєстрація цього транспорту не потрібна – під капотом всього 2 кінські сили (потужність двигуна).

Розігнатися “МЕМ-01” може максимум до 35 км / г. На електромобілі чоловік їздить у місто за продуктами. Зупинятися Андрій Буткевич не буде – має намір апгрейдити авто, яке існує в єдиному екземплярі.

Отримайте -50 гривень на поліс ОСАГО за промокодом AVTOSOTA
Читайте Avtosota в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.