Genesis навчить свої автомобілі впізнавати власників по обличчю

0 61

Південнокорейський Genesis (преміальний суббренд марки Hyundai) впровадить в свої авто революційну функцію, яка отримає назву Face Connect. Вона являє собою інфрачервону камеру, яка, будучи встановленою на машину, впізнає її володаря по обличчю.

По суті, бренд Genesis пропонує новий рівень традиційного «безключового доступу», при якому автомобіліст зможе відкривати машину, навіть не торкаючись до неї. Досить просто звернути свій погляд на камеру, і та сама подасть сигнал системі, яка відкриє всі замки, розблокує запалювання, а також рульову колонку.

Біометричний сканер матиме можливість розпізнавати обличчя в будь-яку погоду, а також навіть вночі. Смарт-ключ при цьому не потрібен буде: по Face Connect можна буде як відкривати, так і закривати автомобіль, що, безумовно, оцінять любителі активного відпочинку.

Genesis GV60

Тим часом бренд Genesis вдосконалив оновлення програмного забезпечення своїх автівок. Якщо раніше «по повітрю» оновлювалися тільки прошивки медіасистеми, проекційного екрану і панелі приладів, то тепер у такий спосіб можна буде оновлювати й інше програмне забезпечення, яке, до всього іншого, відповідає за гальма, підвіску, рульове управління, а також подушки безпеки.

Першою моделлю Genesis, яка отримає технологію Face Connect і вдосконалену систему оновлення ПЗ, стане компактний електричний кросовер GV60. Новинка піде «в серію» зовсім скоро. Трохи пізніше дані технології з’являться і на інших моделях бренду Genesis.

Отримайте -50 гривень на поліс ОСАГО за промокодом AVTOSOTA
Читайте Avtosota в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.