Українці стали частіше купувати нові автомобілі: за місяць витратили майже 270 мільйонів доларів

0 67

Найдорожчі автомобілі купували жителі Волинської області.

У серпні поточного року українці зареєстрували 8450 нових автомобілів загальною вартістю $ 266 млн. Продажі зросли на 20%, якщо порівнювати з тим самим періодом минулого року. Роком раніше українці придбали 7000 авто, витративши $ 210 млн, повідомляє RST.ua.

В середньому за нове авто громадяни платили $ 31 000 без урахування ціни на додаткове обладнання. Більшість покупок в серпні припало на позашляховики і кросовери, які зайняли 72% ринку. Понад чверть придбаних машин (26%) обладнані дизельними двигунами.

При цьому Київ став лідером за кількістю нових автівок. Так, з салонів виїхало майже 3400 авто. Також до першої п’ятірки увійшли Дніпро, Харків, Одеса і Запоріжжя. Найдорожчі автомобілі купували у Волинській області. Там середня ціна перевищила $ 37 000.

Найпопулярнішою маркою в Україні була Renault, а бестселером серед моделей став кросовер Kia Sportage – 7% від продажів.

Нагадаємо, в серпні українські автовиробники випустили 554 од. транспортних засобів. Об’єм випуску автомобілів у порівнянні з липнем (704 од.) скоротився на 21%, а в порівнянні з серпнем 2020 року – збільшився майже в 4,6 рази.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.