Німці придумали, як переробити будь-який автомобіль в електрокар за 2800 євро

1 3 237

Компанія Schmid GmbH перетворила класичну тридверку Lada Niva в електромобіль і яка отримала патент на оригінальний спосіб електрифікації.

За електричну тридверну Lada Niva Elantrie в Німеччині просять € 19 990 (628 000 гривень). Називається комплект доопрацювань Elantrie і дозволяє переробити практично будь-яку машину з ДВЗ в електрокар. Назва утворилося від слова ELektroANTRIEb – електропривід.

«Позашляховик зі 100% електричним приводом – наша серійна модель та ідеальне рішення для повсякденного використання в якості другого транспортного засобу, чи то в місті або на бездоріжжі», – йдеться в рекламі.

Тепер найцікавіше: колінчастий вал Ниви обертає електромотор від літій-залізо-фосфатної батареї, розташованої на місці бензобака. У машині запатентована технологія – залишений блок циліндрів, з якого зняли голівку, видалили шатуни і поршні. Обертання передається через ланцюговий привід. Рішення здається трохи чудернацьким – електричному двигуну в такій системі доводиться крутити непотрібний колінчастий вал. Ймовірно, зроблено це, щоб не мучитися з демонтажем, через це переробка виходить максимально простою і дешевою – всього 2800 євро, після чого Лада стає повністю екологічною, ніяких СО 2.

Підраховано, що такий електроваріант Ниви дозволить заощадити близько 2000 євро на рік на паливі щодо бензинового при тому ж пробігу.

Пробіг Lada Niva Elantrie на одній зарядці становить 130 км. Термін служби – 9000 циклів заряду-розряду. Цього має вистачити приблизно на 25 років, після чого батарея збереже залишкову ємність в районі 80%. У багажнику Ниви встановлена розетка 220 В, від якої можна живити зовнішні споживачі потужністю до 2 кВт. Нагадаємо, в стандартній повнопривіднії Niva Legend встановлений бензиновий мотор об’ємом 1,7 літра, потужністю 83 к.с., агрегатований 5-ступінчастою механікою.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь