Названо моделі найбільш технологічних автомобілів у 2021 році

0 482

Купуючи автомобіль без зосередження на вартості, люди, зазвичай, хочуть купити кращий варіант, який має максимум систем і технічних функцій. Це наштовхнуло фахівців Select Car Leasing провести ціле дослідження, щоб з’ясувати, які автомобілі є найбільш технологічними сьогодні.

Таке дослідження показало б істинний розклад сил, виявило б лідерів галузі, що приділяють максимум впровадженню передових функцій і можливостей, і в деякому сенсі могло б служити керівництвом до дії для тих, хто обожнює користуватися найкращим технічним оснащенням в своїй автівці.


Ви будете здивовані, але в цьому списку марки, які самі рекламують себе в якості новаторів не стали лідерами. І тут немає ні краплі упередженості. Рейтинг складався цілком просто і логічно. Спочатку були визначені моделі, в яких представлено максимум нових технічних можливостей.

Рейтинг показаний на зображенні вище і з нього ми бачимо, що компанія BMW не просто лідер, а й міцно займає три перших місця, але і займає 60% його позицій. Найбільш «просунутими» стали BMW 5-ї серії, які мають 59 передових технічних функцій. А ось автомобілів Тесла в цьому списку немає, що викликало неабияке здивування …

Потім, фахівці оцінили марки в плані передового технічного оснащення. І тут лідером знову став BMW. Горезвісна Тесла теж є в списку, але тільки на четвертому місці, поступаючись таким гігантам автомобільної галузі, як Mercedes-Benz і LandRover. Аналізуючи рейтинг, можна відзначити, що в ньому важливе значення мають німецькі компанії – BMW і Mercedes-Benz, Audi та Volkswagen. Це робить їх привабливими при виборі. Так само радісно, ​​що в рейтинг потрапили корейські й японські виробники автомобілів.


Нагальне питання про технічне оснащення було розглянуто експертами і в співвідношенні з вартістю. Тобто, фахівці, застосувавши свій досвід і аналітику, спробували визначити «кращий технічно оснащений автомобіль за свої гроші».

І тут переможцем абсолютно несподівано став … хетчбек Mini Cooper, який має в своєму активі аж 36 технічних функцій при вартості всього в 19 750 доларів. Іншими словами, авто цієї марки пропонує найдоступнішу середню ціну за технічну функцію. Його протилежністю став бренд Tesla, де середня вартість функції максимальна.

Отримайте -50 гривень на поліс ОСАГО за промокодом AVTOSOTA
Читайте Avtosota в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.