Названо кращі моделі Renault в Україні, окрім Logan і Duster

0 2 840

Команда порталу Avtosota зіткнулася з розумінням того, що в Україні дуже вже люблять «Renault», хоча дійсно топові автомобілі цієї марки ніколи не доходили до нашого внутрішнього ринку. Адже лінійка моделей цієї французької компанії досить велика і не обмежена лише «Logan» та «Duster».

Дійсно добротним автомобілем, з яким ми стикалися, був, мабуть, хіба що їх «Koleos».

Але і серед вживаних «Рено» є непогані варіанти. Ось про них сьогодні і поговоримо. Пристебнулися, поїхали!

Renault Megane IV

Першим в нашому особистому рейтингу йде «Меган». Як на нас, так супер машина. У ній є все: приваблива зовнішність, комфорт, досить місткий салон і незначна витрата палива. А що ще потрібно сімейному автомобілю?

Зверніть увагу на кузов універсал і 4 покоління «Megane». Все, вище сказане, в більшій мірі стосується саме його.

Жителям Євросоюзу на вибір було запропоновано безліч доступних видів двигунів, як дизельних, так і бензинових. У нас же, найчастіше можна зустріти дизельну версію з двигуном на 110 кінських сил. Об’єм такого агрегату складає 1,5 літра.

Коробки бувають і механічні, і автоматичні (6-ступінчастий робот). Якщо ви розраховуєте придбати п’ятирічне авто, то приготуйтеся віддати близько 12-15 тисяч доларів. За таку суму ви зможете придбати машину з пробігом в межах 100 тисяч кілометрів.

Renault Talisman


Далі йде «Талісман». Це вже D-клас. Можна зустріти 2 типи кузовів: універсал і седан. Перші зустрічаються частіше, оскільки вони більш практичні. Привід у таких авто передній. Варіацій двигунів три:

  • 1,5 л. – 110 коней;
  • 1,6 – 130;
  • 1,6 -160 к.с.

Все це дизельні агрегати. Ціна на такий, тих же років випуску (2015-2016) дещо вища. Вона починається від 14 000 у.о. за хороший екземпляр.

Renault Scenic IV Grand


І замикає хіт-парад «Сценік» четвертого покоління. Для сімейної людини – ідеальний автомобіль! Особливий інтерес викликає версія «Renault Scenic Grand» (семимісний компактвен).

Його вартість знаходиться в межах 11-13 тисяч доларів. Найпопулярніший двигун в Україні 1.5 дизель. «Сценік» випускався з двома видами коробки перемикання передач: механічна і робот. На такому хоч на край світу.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.