Експерти назвали найбільш надійні моделі кросоверів Suzuki, Chevrolet, Renault і Nissan

0 2 621

Фахівці компанії Autolist склали рейтинг кросоверів, які на даний момент можна знайти на вторинному авторинку за адекватні гроші, причому в хорошому стані.

Suzuki Grand Vitara 3

Цей автомобіль має відмінну репутацію. Практично всі екземпляри з 2-літровим двигуном на 140 к.с., який справно функціонує протягом 400 тисяч кілометрів, маючи відповідні для ремонтних робіт габарити. Ланцюг ГРМ спокійно протримається 150 тисяч кілометрів. Можна придбати машину як з механічною, так і автоматичною коробкою передач; привід тут доступний повний.

Chevrolet Captiva

Друге місце рейтингу займає Chevrolet Captiva. Спочатку до цього автомобіля вкрай скептично ставилися, але з роками зрозуміли його переваги, і тепер примірники у хорошому стані відмінно продаються на вторинному ринку. При великому переліку можливих поломок ця модель добре поводиться при експлуатації, і якщо поломки і з’являються, то незначні. Машина оснащується 3,2-літровим двигуном V6 на 230 к.с., який, нехай і надійний, здатний легко перегрітися. Ланцюг ГРМ має занадто маленький ресурс. Також у автомобіля є 2,4-літровий мотор на 136 к.с . – продуктивність менша, але надійність вище.

Renault Duster I

Потім йде Renault Duster I. Дуже добре підходить для тих, кому не є пріоритетними амбієнтне підсвічування, передовий мультимедійний комплекс і безліч електронних помічників. Якщо ж водієві це не потрібно, то сміливо можна купувати цю машину – вона має все необхідне для комфортної їзди. Двигун – 1,6-літровий потужністю 102 к.с . не особливо динамічний, але славиться своєю довговічністю, нехай і з ймовірністю протікання. В основному на вторинному ринку можна зустріти автомобілі з пробігом в 100-120 тисяч кілометрів, але є і екземпляри на 60-80 тисяч. Автоматична коробка передач доступна цій моделі, але через високу ймовірність її ранньої поломки варто купувати версії з механічною трансмісією.

Great Wall Hover H3

Четверте місце рейтингу належить Great Wall Hover H3 . Цей автомобіль має просторий салон і багато багажного простору. Обидва двигуни надійні, за винятком схильності прокладки ГБЦ до прогорання. Об’єм основного агрегату – 2 літри, потужність – 115 к.с. або 122 к.с, привід – повний. Механічна коробка передач відрізняється важелем, шо постійно «бовтається» і ослабленими підшипниками валів. Проте, машина має відмінні позашляхові властивості, маючи раму, дорожній просвіт в 230 см і трансмісію «Part time» із заниженою передачею.

Nissan Qashqai I

Останню позицію займає Nissan Qashqai I, який має маленький ресурс елементів рульового управління і слабку передню підвіску. Матеріали оздоблення салону максимально прості, але стосовно лінійки двигунів ніяких питань немає: 1,6-літровий і 2-літровий двигуни, у першого потужність дорівнює 114 к.с., а у другого – 141 к.с. Ресурс агрегатів великий, механічна коробка передач надійна.

Повнопривідний Qashqai не є найвдалішим варіантом через раздатку, що швидко зношується. Якщо переднього приводу вам досить, то не слід брати це авто з варіатором. Увагу варто звернути на екземпляри з пробігом 100-150 тисяч кілометрів, і при належному догляді вони зможуть справно прослужити стільки ж.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.