Автомобільний бренд Dacia вперше за 13 років змінив свій логотип

0 1 524

Список автомобільних брендів, які оновили свій логотип, поповнився ще одним ім’ям. Новий фірмовий стиль представила румунська марка Dacia, що належить компанії Renault.

На зміну колишньої «відкривачки» прийшла нова емблема – стилізовані літери D і С кольору хакі, з’єднані в один символ. Вперше такий логотип показали на недавньому концепт-каре Dacia Bigster.

Новий фірмовий стиль насамперед з’явиться на офіційних сайтах марки, а в наступному році почнеться переоформлення дилерських центрів. Пізніше новий логотип отримають і автомобілі Dacia.

Під маркою Dacia на європейському ринку продаються прості та відносно недорогі моделі. У деяких країнах ці автомобілі відомі під маркою Renault: це, наприклад, седани Logan, хетчбек Sandero або кросовер Duster.


Колишній логотип (зліва) використовувався з 2008 року

За підсумками першого кварталу в країнах Євросоюзу продали 118 тисяч автомобілів Dacia, що на 24% більше, ніж роком раніше. Найпопулярнішою моделлю марки став хетчбек Sandero, попит на який виріс в півтора рази (реалізовано майже 58 тисяч примірників).

В 2021 році оновлені логотипи представили вже кілька марок: Kia, Peugeot і Renault.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь