Автомобільний бренд Dacia вперше за 13 років змінив свій логотип

0 1 472

Список автомобільних брендів, які оновили свій логотип, поповнився ще одним ім’ям. Новий фірмовий стиль представила румунська марка Dacia, що належить компанії Renault.

На зміну колишньої «відкривачки» прийшла нова емблема – стилізовані літери D і С кольору хакі, з’єднані в один символ. Вперше такий логотип показали на недавньому концепт-каре Dacia Bigster.

Новий фірмовий стиль насамперед з’явиться на офіційних сайтах марки, а в наступному році почнеться переоформлення дилерських центрів. Пізніше новий логотип отримають і автомобілі Dacia.

Під маркою Dacia на європейському ринку продаються прості та відносно недорогі моделі. У деяких країнах ці автомобілі відомі під маркою Renault: це, наприклад, седани Logan, хетчбек Sandero або кросовер Duster.


Колишній логотип (зліва) використовувався з 2008 року

За підсумками першого кварталу в країнах Євросоюзу продали 118 тисяч автомобілів Dacia, що на 24% більше, ніж роком раніше. Найпопулярнішою моделлю марки став хетчбек Sandero, попит на який виріс в півтора рази (реалізовано майже 58 тисяч примірників).

В 2021 році оновлені логотипи представили вже кілька марок: Kia, Peugeot і Renault.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.