Nissan відклала випуск першого електричного кросовера бренду до зими 2022 року

0 356

Електромобіль Nissan Ariya може надійти в продаж на півроку пізніше раніше наміченого терміну. Як виявилося, японський виробник не вписується в плани. Свій перший повністю електричний кросовер він випустить, найімовірніше, пізніше.

Дебют нових авто затримається в зв’язку з дефіцитом компонентів. Представники компанії повідомили, що змушені перенести старт продажів автомобіля з середини цього року на зиму. Незважаючи на це, компанія все ж має намір реалізувати в перший рік кілька десятків тисяч примірників Nissan Ariya.

На початкові плани виробника вплинули пандемія коронавіруса і нестача чіпів. Про це заявив високопоставлений представник японської компанії. Нещодавно з’являлася інформація про прийом попередніх замовлень на новинку, але запуск тепер буде перенесений на зиму. Це стосується реалізації моделі на домашньому ринку.

Що стосується постачання автомобіля на експорт, то, як правило, на ринку Старого Світу і США продажі стартують на пару місяців пізніше. За припущеннями виконавчого віце-президента компанії Асака Хосіно, найбільш високий попит на модель буде в Європі.

До домашнього ринку електричний кросовер добереться в обмеженій кількості. Виникла з незалежних від компанії причин перерва буде використана для доведення до розуму новинки. Зокрема, необхідно провести доопрацювання передових технічних систем. У їх числі – ProPilot 2.0 з можливістю самостійного паркування, мультимедіа з підтримкою голосового помічника Amazon Alexa. Компанія розраховує після відновлення поставок комплектуючих випустити в цьому році близько половини від наміченого об’єму.

Нагадаємо, що виробник планував випустити близько півмільйона екземплярів моделі. Nissan Ariya є першим повністю електричним кросовером бренду. Він з’явився через 10 років після початку серійного виробництва моделі Leaf, яка стала першим масовим електрокаром.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.