Geely представили оновлений кросовер Vision X3 Pro, який буде дешевшим Renault Duster

0 265

Важливо відзначити, що рестайлінговий компакт, відповідно до китайської моди, отримав до своєї назви ще й приставку. Силовий агрегат виявився колишнім, а щодо трансмісії ясності повної немає – не слід виключати, що залишений лише варіатор.

Машина Geely Vision X3, яку на експорт відправляють під назвою Emgrand X3 або ж GX3, випускається з 2017-го. Її виготовили на базі застарілої п’ятидверки під індексом SC5-RV, а представлена ​​вона в якості крос-хетча. Примітно, що бренд відносить машину до SUV.

Свій перший рестайлінг розглянутий автомобіль пережив 2 роки тому, коли знижувалися обсяги його продажів на локальному ринку. Але «обновки» не привнесли належного ефекту, і минулий рік компактом був завершений в «мінусі»: на території Піднебесної продано 70,06 тис. машин, і це менше на 26%, в порівнянні з результатом минулого року.

І ось модель Vision X3 піддали ще одній модернізації. З боку автовиробника були поширені деякі фірмові картинки в невисокій якості, проте одне видання розмістило цілком «живі» знімки.

Для оновленого паркетника передбачається приставка Pro, тобто «п’ятидверка» в дорестайлінговому вигляді може випускатися і далі. Змін в плані зовнішності виявилося небагато: це відноситься до радіаторної решітки, у якій «увігнуті» клини, а також нових бамперів. Крім того, слід зазначити «повернення» вертикальних ходових вогнів на світлодіодах, які перестали використовуватися після попереднього рестайлінгу. Тепер же вони характеризуються більш плавним вигином, а на самій кормі помітна назва бренду, а не емблема. Фари з ліхтарями виявилися в колишньому виконанні. Поки ще немає інформації, чи буде впливати новий обвіс на показник довжини. Якщо розглядати дорестайлінговий крос-хетч, то у нього вона склала 4005, а «база» – 2480 мм.

Внутрішній простір було переосмислено серйозніше, і тут можна помітити нову «багатошарову» панель спереду, інший важіль КПП і дверні карти. Примітно, що дефлектори обдування виявилися захованими по одній лінії. Що стосується дисплея мультимедійки, то дане пристосування виконано в «ширяючому» варіанті. Однак його розмір залишився на колишньому рівні – 8 дюймів, а екран разом з кнопками сенсорного типу виявився в одному корпусі. Безпосередньо під повітрязабірниками розміщуються клавіші в фізичному виконанні, одна з яких здійснює запуск силової установки. Крім того, крос оснащується зарядкою в бездротовому виконанні для гаджетів.

Примітно, що для новинки розробники не передбачили «приборку» у віртуальному виконанні. Щодо іншого нового обладнання інформації поки немає, а дорестайлінговий паркетник оснащується камерою огляду ззаду, кондиціонером, «круїзом», люком з наявністю електроприводу, і двома «подушками», які забезпечують безпеку.

Силова установка залишилася без змін: це стосується бензинового «атмосферника» на 1,5 літра, який забезпечує видачу 109 к.с. Примітно додавання режиму «Еко», що дозволяє економити пальне. Для колишнього крос-хетча виявилася доступною «механіка» з 5 передачами або ж варіатором. Якщо розглядати оновлену модель, то тут підтверджується поки лише CVT. Тягове зусилля поширене на передню вісь автомобіля.

Офіційну презентацію машини Vision X3 Pro розробники намітили на середину поточного місяця, і тоді ж стануть відомі й ціни. Актуальна «п’ятидверка» стартує з 224 тис. гривень.

На території України розглядається модель поки ще не представлена, і у автовиробника немає планів по її просуванню в наш регіон.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.