Toyota розпочала продажі бюджетного повнопривідного кросовера Corolla Cross

0 735

Компанія «Тойота» продемонструвала кросовер з компактними розмірами, який був анонсований в кінці травня у вигляді промокартинки.

Примітно, що дана модель виявилася не новою, а лише адаптованою під потреби ринку США версією машини «Королла Крос».

Безпосередньо від початкового кросу, що з’явився в минулому році, і пропонованого цільовій аудиторії в Азії, Corolla Cross для північноамериканського ринку в плані зовнішності відрізняється фарами поряд з ліхтарями, де використані габаритні вогні бічного сегмента. Що стосується іншого екстер’єру транспортного засобу, то він виявився ідентичним для азіатського варіанту.

У транспортного засобу, призначеного для американського ринку і Канади, буде використовуватися 2-літровий мотор, що працює на бензині та генерує потужність на рівні 169 к.с. При цьому момент крутіння склав 203 Нм.

З таким пристосуванням використовується варіатор безступінчастого типу, а привід поширений на передні колеса або ж на всі осі автомобіля. У першому випадку задню підвіску розробники виконали як торсіонну балку, а в другому – конструкцію в незалежній версії.

Важливо відзначити, що американським споживачам стануть пропонувати 3 комплектації в фіксованому виконанні. Одна з них отримала позначення L, друга – LE, а решта – XLE. Найбільш просунута версія оснащується 18-дюймовими колесами, а також оздобленням шкірою штучного походження для крісел. Тут же передбачаються електропривід для регулювань сидінь спереду і «мультимедійка», оснащена екраном на 8 дюймів.

Важливо відзначити, що комплекс з системами безпеки, що одержав позначення Toyota Safety Sense, знаходиться в складі звичайної комплектації розглянутої моделі японського походження.

Ціна транспортного засобу на території США перебуватиме в межах 20-25 тис. доларів. Виходить, що машина буде займати нішу на сходинку нижче, ніж модель RAV4.

Для Corolla Cross передбачається платформа, що відноситься до модульного типу, TNGA-C, яку використовують для звичайної «Королли» і кросу C-HR. Хоча застосовується відоме найменування, кузов транспорту став повністю оригінальним – вище, в порівнянні з універсалом, що належать до сімейства. У плані довжини розробка досягає 4460, а її ширина -1825 мм. Якщо здійснити заміри по висоті, то такий результат склав 1620 мм. Колісна база – 2640 мм. Маса транспортного засобу в спорядженому стані досягає 1,325-1,385 тонни. В азіатських країнах, крім 2-літрового двигуна, може використовуватися 1,8-літровий аналог. Його продуктивність складає 140 к.с.

Поки ще незрозуміло, чи буде автовиробник виводити машину на вітчизняний ринок. Але, враховуючи досить привабливий зовнішній вигляд, інтер’єр, технічну сторону Toyota Corolla Cross та ціну, в Україні кросовер міг би стати популярною моделлю.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.