Fiat представив абсолютно новий бюджетний кросовер без назви

0 634

Далеко не всі автовиробники оголошуючи про новинку, роблять її з «нуля». Так Fiat кілька років тому відмовився від випуску компактного хетчбека Punto. На його зміну прийшов невеликий хетчбек в Європі, а в Південній Америці його і зовсім перейменували в Argo.

У 2018 році лінійку розширили за рахунок появи седана Cronos. Однак зниження популярності седана не дало значного виграшу в продажах. Тепер ставку зроблять на популярний сегмент SUV, запропонувавши покупцям кросовер B-сегмента.

Раніше модель була представлена ​​під назвою Project 363. Новинку представили для Бразильського ринку. Тепер його презентували під ім’ям SuvFiat. Причиною цього виявився народний вибір. Справа в тому, що бренд Stellantis вибрав політику демократичності в створенні новинки, аж до вибору назви.

На даний момент голосування триває. Інженери запропонували на вибір одразу три назви: Tuo, Domo, Pulse, тому офіційна назва ще не вибрана. Вона буде озвучена тільки після підведення підсумків голосування. Підрахунок голосів проведуть вже в найближчі дні. Новий значок з’явиться на новинці до офіційної прем’єри, яка буде проведена в кінці літа. Якщо компанії вдасться увійти в намічений план, то презентація відбудеться вже у вересні поточного року.

Повідомляється, що SuvFiat буде побудований на платформі MLA, відмінній від MP1, яка на даний момент є базисом для хетчбеків Cronos і Argo. У той самий час, інженери уникають відповідей на питання про істотну різницю між платформами.

За офіційною версією, вона дозволить підвищити відчуття комфорту, забезпечить збільшення показника безпеки і надійності, дозволить «виростити» продуктивність. Не виключено, що «переїзд» на MLA пов’язаний з бажанням розширити моторну лінійку, тому покупці можуть отримати агрегати, які раніше не були представлені.

Поки йдеться лише про встановлення літрової «трійки» з турбіною, яка буде запозичена у Argo. Агрегат забезпечує 125 к.с. і 250 Нм крутного моменту. Разом з ним йде комфортна 6-швидкісна автоматична коробка. Мінімальна версія отримає 1,3-літровий двигун на 109 к.с. і 139 Нм, що працює спільно з варіатором. Офіційна прем’єра відбудеться в найближчі місяці.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.