В травні продажі Haval, Chery і Geely зросли на 366 відсотків

0 218

Асоціація європейського бізнесу (АЄБ) підвела підсумки продажів автомобілів в травні. У порівнянні з травнем 2020 року об’єм реалізованих автівок збільшився на 133,8 відсотка (в 2,3 рази).

Загальна кількість проданих авто досягло 147,3 тисячі примірників. У травні минулого року показники досягали 63 000 одиниць. Раніше з’являлася інформація, згідно з якою попит в квітні збільшився практично в чотири рази, якщо порівнювати з «чорним квітнем» минулого року.

Звичайно, збільшення попиту в порівнянні з минулим роком можна пояснити введенням обмежувальних заходів у зв’язку з коронавірусом. Однак якщо порівняти з показниками доковідного травня 2019 року, то і в цьому випадку динаміка позитивна. Вона становить 6,7 відсотка. За 5 місяців 2021 року зростання попиту склало близько 39 відсотків. Обсяг реалізації досягає 663 000 автомобілів.

Що стосується китайського сегменту, то в цьому випадку показники виявилися вищими, ніж в цілому ринкові. У травні зростання попиту серед китайських авто склало близько 366 відсотків. При цьому велика частина продажів припадає на топову трійку.

HAVAL Jolion

Мова йде про моделі Haval, Chery і Geely. У травні машини цих марок були продані 8,15 тисяч разів. На їх частку припадає 88,6% від загальної кількості автомобілів, що реалізуються на європейському ринку під брендами з Піднебесної. Лідером серед марок став Haval з показником в 3167 одиниці, що в більше на 324 відсотка в порівнянні з тим же місяцем 2020 року.

Chery Tiggo 2 Pro

Ще більш значну динаміку продемонструвала компанія Chery. За кількістю проданих машин вона поступається лідеру – 2990 одиниць, але в процентному вираженні попит збільшився на 887 відсотків. На третьому місці розташувався бренд Geely. На автомобілях «Джилі» зупинили свій вибір 2 тисячі осіб. Продажі зросли на 317 відсотків.

Geely Atlas Pro

Четверту позицію займає марка Changan з результатом в 442 одиниці. Попит збільшився на 91 відсоток, якщо порівнювати з травнем 2020 року. Слідом за ним йде FAW, автомобілі якого були реалізовані 263 рази. Попит збільшений в цьому випадку на 217 відсотків.

Changan Uni-K
Changan Uni-K

У ТОП-10 найбільш популярних марок також виявилися CheryExeed, Lifan, GAC, Brilliance, Zotye. Проте, вони показали куди більш скромні результати в порівнянні з трійкою лідерів. За словами представників АЄБ, в червні збережеться така сама ситуація. Однак пізніше очікується, що продажі зменшаться, в тому числі і через брак електронних компонентів, що спричинить за собою скорочення пропозиції на світовому ринку.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.