Honda представили новий сімейний кросовер CR-V Special Edition: це вам не KIA Sportage або Skoda Kodaiq

0 1 974

Незабаром крос японського походження Honda CR-V, що відноситься до нинішнього модельного року, буде запропонований у версії під назвою Special Edition. Дана новинка буде позиціонуватися між комплектацією LX і безпосередньо EX.

Ціна нового автомобіля, розробленого японськими інженерами, починається з позначки в 760 000 грн., якщо орієнтуватися на українську валюту. Версія з повним приводом оцінюється в суму, що становить 800 000 гривень. В цілому, ціновий фактор повністю відповідає технічним можливостям машини і її технологічним особливостям.

Для нової модифікації передбачаються просунуті технології. Це стосується Android Auto і деяких інших сучасних сервісів. Сюди ж відносяться: клімат-контроль в 2-зонному виконанні, що працює автоматично, підігрів крісел переднього сегмента, екран сенсорного типу на 7 дюймів, опція запуску в дистанційному режимі, активація двигуна за допомогою кнопки, а також підігрів для дзеркал.

Нова комплектація японської машини не передбачає використання гібридних двигунів, які застосовуються для ряду версій. Для комплектації під назвою Special Edition використовується 1,5-літровий мотор в 4-х циліндровому виконанні. Продуктивність даного пристрою знаходиться на рівні 190 к.с. Привід розповсюджується за допомогою безступінчастого «автомата».

Примітно, що таке виконання раніше отримала модифікація Pilot, а також Accord. У другій версії опційно передбачається оздоблення якісною шкірою. Тут же встановлено дисплей на 8 дюймів, аудіосистема з декількома динаміками, а також спортивні педалі, спойлер заднього сегменту. Це ж стосується легкосплавних дисків, розмір яких становить 19 дюймів.

Honda CR-V Hybrid

На думку фахівців, лане виконання машини японського походження буде популярним у цільової аудиторії. Транспортний засіб характеризується не тільки цікавим екстер’єром, але також комфортним салоном, в якому ергономічно розміщуються просунуті пристосування і опції.

Вже згадана машина може гідно конкурувати з аналогічними розробками, представленими з боку відомих брендів світового масштабу. Дана розробка зможе продемонструвати непогані продажі у відповідному ринковому сегменті, що позитивно відіб’ється на її конкурентоспроможності.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.