В 2022 році українці зможуть придбати новий кросовер Dacia Bigster: перші фото наступника Duster

Dacia Bigster
0 946

Компанія з випуску транспортних засобів, Dacia, яка зареєстрована в Румунії, продемонструвала новий проект у вигляді кросовера під назвою Bigster. Дана модель знаходиться в списку нових розробок, які компанія запланувала продемонструвати протягом найближчого часу.

Вищевказана компанія розробила великий план – вже до 2025-го року продемонструвати в масштабах ринку трійку нових моделей. Потрібно відзначити, що перша машина повинна стати доступною для споживачів в майбутньому році. Вона стане виступати в якості родички моделі «Дастер». Автовиробник позначив її найменуванням Bigster.

Новий транспортний засіб в лінійці дасть можливість марці бюджетної категорії виявитися в новому сегменті ринку, який характеризується більшою прибутковістю. Незважаючи на цю обставину, машина буде перебувати в статусі бюджетної.

Dacia Bigster

Демонстрація нового авто це частина проекту, пов’язаного з ребрендингом автовиробника. Потрібно нагадати, що порівняно недавно компанія «Дачія» виявилася включеною в комерційну структуру ДК «Рено». У зв’язку з цим, модель Bigster виявиться першою, яка характеризується новим дизайном поряд з емблемою.

Потрібно відзначити, що компанія «Рено» виявилася вельми впевненою у власних силах – вона планомірно наближається до створення сімейного хетча-позашляхового транспортного засобу середніх розмірів. При цьому новинка виявиться істотним кроком вперед у розвитку лінійки, що позитивно позначиться на репутації автовиробника.

Як підкреслюють кваліфіковані фахівці, новинка європейського походження буде вельми популярною у споживчої аудиторії за короткий час після надходження дилерам. Це пов’язано не тільки з привабливим зовнішнім виглядом машини, але також з комфортним салоном, в якому ергономічно розміщені просунуті пристосування і системи. При цьому забезпечується не тільки комфортність управління автівкою, але і знижується ймовірність виникнення в процесі руху аварій.

Можна зробити деяке припущення, що новинка стане на належному рівні конкурувати з подібними транспортними засобами, представленими популярними марками світового рівня. Дана обставина призведе до того, що новий автомобіль стане показувати серйозні продажі в своєму сегменті.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.