Складено рейтинг автомобілів, які непотрібні українцям

0 1 808

В рамках аналітичних досліджень складено перелік автомобілів іноземного виробництва, які виявилися не потрібними на українському ринку.

Безперечними лідерами складеного антирейтингу стали машини бренду Chevrolet. Продажі автомобілів цього бренду за минулі місяці 2021 року скоротилися в 200 разів.

Chevrolet Aveo
Chevrolet Aveo

На другому місці знаходиться Opel, його продажі в звітному періоді впали в 20 разів. Трійку лідерів антирейтингу замикає Honda, обсяг продажів якого зменшився в дев’ять разів.

У складеному антирейтингу виявилися також Peugeot і Citroen. За минулі чотири місяці поточного року продажі брендів скоротилися в 3,5 і 3,3 рази відповідно.

Peugeot 408
Peugeot 408

Аналітики впевнені в тому, що основна причина скорочення продажів полягає в слабкій якості автомобілів, що випускаються, яка відштовхує покупців і невигідно виділяє машини серед конкурентів інших брендів, які перебувають в більш вигідних позиціях.

Не виключено, що до кінця поточного року продажі авто цих брендів будуть знижуватися і далі.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь