До 2024 року Porsche переведе на електротягу один із своїх бестселерів

0 152

Нові шпигунські зображення німецького седана Porsche Panamera говорять про намір компанії випускати модель до 2024 року. Швидше за все, майбутня новинка виявиться вже електричною.

Незабаром планується вихід третьої генерації стильного седана Porsche Panamera 2023 модельного року. Компанія переглянула плани з випуску моделі і, якщо раніше передбачалося розробити гібрид, то тепер марка сконструює все ж електричну комплектацію.

Спершу представники Porsche і Volkswagen провели дебати з приводу відмови від платформи PPE для електромобілів, а подальше введення нового SSP змусило бренд ще раз проаналізувати стан справ.

Виробник зі Штутгарта не бажає, щоб протягом найближчих семи років на ринку були лише дві Panamera в різних комплектаціях, так як це досить дорого і непросто з технологічної точки зору.

Хоч зараз немає підтверджень, але зазначений вище седан може перетворитися на повноцінний електрокар в наступній генерації і без конкуренції Taycan.

Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid Executive

Недавній моніторинг показав, що компанія розробляє електричне «реле» для продовження комерційного терміну служби актуальної моделі ще на пару років.

Передбачається, оновлений автомобіль Porsche Panamera з’явиться на ринку не раніше літа наступного року, а його масовий випуск намічений на 2024 рік.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.