Стало відомо, коли в Україні впадуть ціни на нові автомобілі

0 1 344

На це впливають декілька факторів.

Як відомо, в квітні 2021 року українці придбали рекордну за останні 8 років кількість

Зазначається, що одними з найбільш продаваних моделей стали ті, на які компанії встановлювали високі знижки і дисконти.

Так, найпопулярнішою машиною квітня стала KIA Sportage зі знижкою в 600 євро. Успіху домігся і німецький Volkswagen Touareg, вигода від покупки якого становила від 180 тисяч до пів мільйона гривень.

Нові автомобілі на українському ринку можуть впасти в ціні. Головна причина – зміцнення гривні та висока конкуренцію між автовиробниками. Про це в коментарі UBR заявив голова Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД) Олег Назаренко.

Як зазначає експерт, виробники, які зацікавлені в зміцненні позицій на українському ринку, будуть продовжувати знижувати ціни на свої моделі. Назаренко зазначив, що подібна ситуація вже відбувається у США, де між собою конкурують два автомобільні гіганти – Toyota і General Motors. Щоправда, сильно знижувати ціни вони не можуть, так як, на відміну від Америки, не мають альтернативного джерела доходу у вигляді ринку запчастин.

“Ці компанії готові мало не нижче собівартості продавати машини, щоб потім заробити на запчастинах. В Америці ж, на відміну від України, не можна поставити на машину китайські запчастини – тільки оригінал, щоб вас страхова потім не роздягла. А у нас 95% ринку запчастин – фуфло з Китаю, тому на запчастинах не заробиш і, отже, машини не такі дешеві, як в США”.

– наголосив експерт.

Він уточнив, що в Україні цінник на нові машини нижче, ніж в Європі. Причина цього в меншій платоспроможності населення, адже “європейці, маючи зарплату в 4-5 тисяч євро, можуть собі дозволити купити авто і за 20 тисяч, на яку українцям доведеться збирати пів життя”.

Назаренко підкреслює, що на вартість автомобіля впливають також сезонність та курс долара, так як дилер повинен повернути заводу вартість проданої машини в валюті. Ці причини, власне, й можуть призвести до зменшення вартості нових машин.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь