Журнал Time назвав найвеличніші автомобільні бренди: Mercedes та Audi місця в топі не знайшлося

0 2 047

Авторитетний американський журнал Time вперше в своїй історії склав рейтинг найвпливовіших компаній в світі. Критерій відбору – значний вплив на сучасний світ.

Журнал Time, який вже понад 20 років щорічно складає список найвпливовіших людей світу, вперше зробив рейтинг найвпливовіших компаній. У тому числі в список потрапили чотири компанії з автомобільної сфери – VW, General Motors, BYD і Tesla.

Список номінантів складений шляхом опитування експертів найрізноманітніших індустрій – від медицини, медіа та розваг до транспорту і високих технологій, а також глобальної мережі редакторів та кореспондентів видання. Критеріями відбору стали актуальність діяльності компанії, вплив на світ, інновації, амбіції та успішність.

“Вийшов різношерстий набір з 100 організацій, від технологічних стартапів, які розробляють більш розумний спосіб утилізації, до криптовалютних фірм, що переосмислюють майбутнє грошей, і фармацевтичних гігантів, що створюють вакцини завтрашнього дня”.

– йдеться в публікації Time, присвяченій рейтингу.

Список розбитий на п’ять умовних категорій, в кожну з яких потрапили від 16 до 21 компанії: “Першопрохідники”, “Лідери”, “Інноватори”, “Гіганти”, “Руйнівники підвалин”.

У категорії “Лідери” фігурує автомобільний концерн Volkswagen, який удостоївся включення в рейтинг за прагнення до глобального лідерства в сегменті електрокарів. Як ми писали раніше, електричний кросовер Volkswagen ID.4 став “Всесвітнім автомобілем року 2021” .

Очолила категорію Національна баскетбольна асоціація, також сюди увійшли виробники електроніки Apple і Sony, фармацевтичні компанії Pfizer, BioNTech і Johnson & Johnson, виробник спортивного одягу Nike, соціальна мережа Twitter.

Volkswagen ID.4
Електричний кросовер Volkswagen ID.4, визнаний “Всесвітнім автомобілем року 2021”, обійшов у фіналі конкурсу Honda e і Toyota Yaris

Номінацію “Гіганти” очолив американський автоконцерн General Motors. Слідом ідуть соціальна мережа Facebook, медіаконцерн Disney і корпорація Google.

У категорію “Руйнівники підвалин” потрапив виробник електромобілів Tesla. Компанію йому склали сервіс пошуку і оренди житла Airbnb, а також один зі світових лідерів в сфері електроніки китайський Huawei.

У розділі “Інноватори” числиться китайський автовиробник BYD, який домігся значних успіхів на ниві розвитку електротранспорту. А перше місце посіла аналітична компанія Gro Intelligence. Крім того, в цю категорію включені стрімінговий сервіс Netflix, програма організації відеоконференцій Zoom і музичний сервіс Spotify.

У номінації “Першопрохідники” автомобільним компаніям місця не знайшлося. Тут перше місце зайняла американська медіакомпанія Hello Sunshine, створена актрисою і продюсером Різ Уізерспун. Там же виявилися виробник нижньої білизни Savage X Fenty від співачки Ріанни і канадська фармацевтична компанія Tilray, яка спеціалізується на медичному канабісі.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.