Kia відкликає дві моделі через ймовірні проблеми з двигуном: ремонту підлягають майже 150 000 автомобілів

Kia Soul
0 971

Південнокорейська автомобілебудівна компанія Kia оголосила відкличну кампанію для двох моделей зі своєї лінійки в США. Причиною називають несправні маслознімні кільця, що може привести до виходу з ладу силового агрегату.

Під відкликання в США потрапляє понад 147 тисяч одиниць моделей Soul і Seltos від Kia. Відомо, що в процесі виробництва була допущена помилка, точніше, маслознімні кільця проходили неправильну термообробку.

З цієї причини корейська компанія не виключає можливих проблем з авто і вирішила оголосити про сервісну акцію, яка за планами повинна стартувати на початку другої декади червня.

Надалі власники Kia Soul і Seltos, які підпадають під відкликання, а це модифікації з 4-циліндровим двигуном Nu MPI робочим об’ємом 2 літри, отримають сповіщення від дилерів про необхідність надати машину на діагностику.

Фахівці сервісних центрів обстежують агрегати на предмет ймовірних несправностей, при необхідності усунувши виявлені проблеми. Не виключається варіант повної заміни мотора, звичайно, безкоштовно для власників «проблемних» авто.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.