Стало відомо, як українці розмитнюватимуть автомобілі у 2021 році згідно нового закону

0 2 123

Не можна розмитнити авто молодше п’яти років. Нещодавно Верховна Рада на позачерговому пленарному засіданні в другому читанні ухвалила два законопроєкти щодо розмитнення автомобілів на європейській реєстрації.

Громадська організація “АвтоЄвроСила” на своїй сторінці у Facebook вирішила розповісти про те, який саме порядок розмитнення машини передбачений за новим законом, а також коли можна легалізувати “євробляху”.

Так, закон почне діяти за місяць після офіційної публікації (але перед цим його ще повинен підписати Президент). В середньому легалізація одного автомобіля має обійтись від однієї до трьох тисяч євро.

Для проходження процедури легалізації потрібно підготувати усі необхідні документи. Принаймні треба мати підтвердження про зняття з реєстрації в країні, де автомобіль був “прописаний”. Також потрібно мати договір купівлі-продажу, або інший документ, який визначає зміну власника. Тим, хто хоче скористатись нормами нового закону, варто починати діяти вже зараз.

Загалом, сама процедура розмитнення може розпочатись десь через півтора-два місяці (тобто від кінця травня – початку червня 2021 року і тривати пів року – тобто до кінця 2021 року).

Окремо варто зазначити й про те, хто саме може розмитнитися за новими правилами. Отже, не можна розмитнити авто, якщо:

  • машина молодше п’яти років;
  • важить більше 3,5 т;
  • нижче “Євро-2”;
  • ввезено від 01.01.2021.

Можна розмитнити авто, якщо:

  • старше п’яти років;
  • вагою до 3,5 т;
  • “Євро-2” та вище;
  • ввезено до 31.12.2020.

Додамо, що для “пільгового” розмитнення доведеться сплатити “добровільний внесок” у розмірі 8 500 грн. Або ж за тих самих 8 500 грн можна буде вивезти автомобіль за межі України, якщо розмитнювати таке авто немає сенсу. Це дозволить уникнути ще більших штрафів у майбутньому.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь