Tesla не потрапила в рейтинг найбільш ефективних автомобільних компаній

0 638

Стало відомо, що компанія Tesla не ввійшла в рейтинг ТОП-15 ефективних автомобільних компаній. Фахівці пояснили це низькою часткою прибутку у виручці.

Якщо порівнювати якість бізнесу найбільших автомобільних компаній, то основними факторами, що створюють образ, є виручка і прибуток. Саме ці два показника в симбіозі говорять про величину комерції.

Але найкраще переглядати ефективність на тлі частки прибутку у виручці. Якщо порівнювати близькі до нашого ринку компанії, то не можна сумніватися, що якість бізнесу марок KIA і Hyundai знаходиться приблизно на одному і тому ж рівні.

Передбачувано в ТОП рейтингу потрапили такі компанії, як General Motors, Volkswagen і Daimler. Всі вони беруть активну участь в ринку і мають велику частку прибутку від виручки.

Tesla

Питання виникають до компанії Tesla – чому вона не потрапляє до рейтингу найбільш ефективних автомобільних компаній? Пояснення тут тільки одне – величезні витрати на запуск нових продуктів в лінійці. З такими планами, як у Tesla, дивно, що мова йде хоча б про якийсь прибуток.

Отримайте -50 гривень на поліс ОСАГО за промокодом AVTOSOTA
Читайте Avtosota в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.