Складено ТОП-5 найпопулярніших вживаних авто в Україні

Ford
0 1 117

Весняний бум на б/в автомобілі. За перший місяць весни українці зареєстрували 34,8 тис. вживаних транспортних засобів, перевершивши показник березня 2020 року аж на 87%.

У порівнянні ж із лютим місяцем зростання склало 27%. Частка вживаних авто з-за кордону відповідає 79% від загальної кількості придбаного б/в транспорту.

Щодо популярності конкретних автобрендів, на вторинному ринку наразі лідирує Volkswagen. Зокрема, у збіглому місяці було ввезено 5,7 тис. штук секонд-хенду цієї марки.

Другу сходинку посів Ford із результатом 3,2 тис. зареєстрованих «євроблях». Третьою стала популярна французка марка Renault. Автомобілів цього бренду українці придбали 2,9 тис. екземплярів.

Замикають п’ятірку чеська Skoda із результатом 2,8 тис. проданих б/в автівок, а також Hyundai – авто цього бренду було продано 2,4 тис. штук.

Skoda Fabia

В цілому ж за перші три місяці 2021 року наші співвітчизники придбали та зареєстрували близько 87,7 тис. легкових транспортних засобів із пробігом.  Такий показник є на 10% вищим за дані того самого періоду 2020 року, та майже у 4 рази більшими за обсяги продажу нових машин в Україні.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.