Експерти розповіли, автомобілі ввезені з якої країни найчастіше викрадають в Україні

0 257

Останнім часом в Україні збільшилася кількість випадків викрадення свіжоввезеного автомобіля з США.

1.

Перший момент, який повинен насторожити покупця автомобіля з Америки – кількість ключів. Дуже рідко битий автомобіль з США приїжджає в Україну з двома ключами. Але якщо на аукціоні було вказано більше ключів запалювання, ніж приїхало – це перший привід засумніватися.

Більш того, найбільшу небезпеку становить автомобіль, який повинен був приїхати з двома ключами, а до покупця потрапив з одним. Адже в цьому випадку зазвичай покупець не морочиться перепрошивкою нового комплекту, а значить вкрадений ключ працює. Якщо ж ключа немає зовсім, то фахівці “відв’язують” старі ключі та прошивають нові. В цьому випадку вкрадений ключ може тільки відкрити двері, але машина не заведеться.

2.

Другий етап підготовки авто з США до викрадення – встановлення “маячка”. Це автономний пристрій з можливістю епізодичного або постійного стеження за місцем розташування автомобіля. Ховають маячок в радіопрозорих порожнинах і нішах автомобіля на етапі від вилучення машини з контейнера до оформлення в ТСЦ, тобто тоді, коли до машини є неконтрольований власником доступ. Заодно й дивляться, чи є додаткові протиугінні системи. Їх за можливості відключають або створюють умови для швидкого відключення в майбутньому.

Для викрадення обладнаного “маячком” автомобіля вибирають час після того, як машиною починають користуватися. Проаналізувавши графік переміщень власника на комп’ютері, скориставшись зручним моментом, зловмисники приходять або з новим ключем, або з “загубленим”, а потім спокійно їдуть на найближчу розбірку. Адже битих машин приїжджає багато, а запчастин до них ввозиться мало. А маячок потім ставлять на нову жертву.

Щоб захистити себе від подібного методу викрадення, потрібно бути уважним. По-перше, треба насторожитися, якщо до вас потрапив один з двох ключів, які були в машині. По-друге, варто перевірити машину на маячки, трекери та підготовку під викрадення. Також не слід тягнути з установкою надійної сигналізації, а краще охоронної системи з декількох пристроїв. У тому числі – власного “маячка”. В цьому випадку знайти викрадений автомобіль буде значно простіше.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.