Українці масово скуповують комерційні автомобілі: які автобренди стали найпопулярнішими

0 764

Шалений весняний стрибок попиту на автівки для потреб бізнесу.

Перший місяць весни приємно здивував гравців авторинку зростанням попиту на комерційні автомобілі. У збіглому місяці березні їх було продано аж 1155 штук. Цей показник наразі є найкращим за увесь перший квартал 2021 року, адже у січні було продано 901 автівку, а у лютому – лише 765.

Перше місце за кількістю проданого комерційного транспорту зайняв французький бренд Renault із показником 143 проданих машини. Автовиробник перевершив свої торішні результати на 17%.

На другій сходинці опинився FIAT, перегнавши темпи продажів у березні минулого року на 27%. Відома марка змогла реалізувати 136 автомобілів.

Третім став Peugeot. Комерційних авто цього бренду було зареєстровано в Україні 119 штук, що у 2,2 раза більше, ніж торік.

Четверте місце у Ford. Марка додала 156% до минулорічного показника, продавши 92 автомобілі. Останнім у п’ятірці лідерів став виробник МАЗ із проданими 87 транспортними засобами. Білоруський автобренд учетверо перевершив результати минулого березня.

Загальне ж число придбаних у першому кварталі року вантажних та спец авто – приблизно 2,8 тис. нових машин, що на 33% більше, ніж торік.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь