Компанія Tesla стала дорожчою за Toyota, Volkswagen, Daimler і General Motors разом взятих

0 587

Автомобільна компанія Tesla завоювала звання найдорожчої в світі, обійшовши конкурентів в особі Toyota, Volkswagen, Daimler і General Motors. Відзначається, що капіталізація американської марки перевищує вартість усіх разом узятих компаній конкурентів.

Капіталізація марки Tesla досягла 605 мільярдів доларів. При цьому японський бренд Toyota, який займає друге місце, оцінюється в суму в 2,5 рази менше і становить 244,1 мільярда доларів. На третьому рядку Volkswagen, який оцінюється в 153,2 мільярда доларів.

У ТОП-5 найдорожчих автокомпаній в світі також увійшли Daimler (90,8 мільярда доларів) і General Motors (80,4 мільярда доларів). Відстала від них китайська корпорація BYD, з капіталізацією 68 мільярдів доларів, випередивши всіх конкурентів з Піднебесної.

Примітно, що за показниками виручки Tesla знаходиться далеко не на лідируючій сходинці. У 2020 році вони склали 31,5 мільярда доларів, середньозважений показник зростання виручки Tesla за три останні роки склав 21,4 відсотка.

Лідерами за об’ємами виручки за минулий рік стали Volkswagen і Toyota, яким вдалося заробити 254 і 249,4 мільярда доларів відповідно.

Отримайте -50 гривень на поліс ОСАГО за промокодом AVTOSOTA
Читайте Avtosota в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.