В найближчій час автомобілі General Motors і Tesla можна буде купити за біткоіни

General Motors
0 157

Tesla стала першим автовиробником, що офіційно почав приймати біткоіни в якості одного зі способів розрахунку за автомобілі бренду. Це підтвердив Ілон Маск.

Днями він так і написав у Твіттері наступний текст: «Тепер ви можете купити Tesla за біткоіни». Ймовірно, ще занадто рано прогнозувати, але схоже, що скоро до Tesla приєднаються й інші автомобільні компанії.

General Motors ще не прийняла рішення, хоча визнала, що буде оцінювати, чи цікаві платежі в біткоіни для їх клієнтів. Хоча виробник не планує інвестувати в біткоіни, генеральний директор Мері Барра заявила, що GM буде відслідковувати попит клієнтів на криптовалюту як спосіб оплати транспортних засобів і послуг.

«У нас немає жодних планів інвестувати в біткоіни, тому зупиніться на досягнутому», – сказала Барра журналістам під час оголошення звітності GM за минулий місяць. «Це те, що ми будемо відстежувати і оцінювати. Якщо в майбутньому на нього буде великий попит з боку покупців, ніщо не завадить нам це зробити».

Новий звіт Reuters припускає, що General Motors відкрита для ідеї прийняття біткоінів в якості офіційного методу оплати. У виданні, не посилаючись на джерела, йдеться про те, що виробник буде оцінювати ситуацію, виходячи з попиту. На даний момент це досить розпливчасто, хоча звіт, принаймні, передбачає, що в GM ще не сказали «ні».

Ілон Маск не повідомив подробиць про методологію платежів в біткоіни. Він сказав, що біткоіни, виплачені Tesla, не будуть конвертовані в традиційну валюту, і компанія буде використовувати «внутрішнє програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом» для обробки платежів. Минулого місяця Tesla оголосила про інвестиції в біткоіни на суму близько 1,5 мільярда доларів.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.