На Кіпрі налагодять випуск власного електрокара

0 284

Влада Північного Кіпру планує налагодити випуск власних електрифікованих машин.

Модель розробили зусиллями місцевого ВНЗ. Новинка отримає назву Gunsel B9. Вона розроблена співробітниками найбільшого навчального закладу країни Near East University (NEU). Назву електрокара було вибрано на честь головного інвестора, який також був зацікавлений в успішному розвитку проекту.

Вперше модель була представлена ​​в листопаді 2020 року. На одному запасі батареї автівка може проїхати до 350 кілометрів. Максимальна швидкість складе не більше 170 кілометрів на годину. Для розгону до 100 кілометрів буде потрібно 8 секунд. У парі з електромотором буде працювати автоматична коробка передач.

Gunsel B9

Більшість значущих компонентів взяті від раніше представлених електрокарів інших брендів. Але докладна інформація поки не озвучується. Виробники впевнені, що випуск моделі може бути серійним, з огляду на її гарне оснащення і доступну ціну. Коли саме можна буде почати серійне виробництво, поки невідомо.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь