Компанія Lexus покаже новий концепт-кар повнопривідного електрокару 30 березня

0 386

30 березня поточного року японський автобренд Lexus планує продемонструвати концептуальну версію електрокара з новою повнопривідною системою.

У мережі опублікували тизери новинки. Лінія даху, а також загальний силует концептуальної версії, говорять про те, що мова в даному випадку йде про фастбек з високим кліренсом. Відмітна особливість транспортного засобу полягає в яскраво-вираженою Х-подібній передній частині та світлодіодними логотипами фірми, які підсвічуються.

Назва концептуальної модифікації тримається поки в секреті. Авто отримає платформу e-TNGA. Нова версія електрокара Lexus являє собою перше авто, яке отримало нову повнопривідну систему Direct4. В даному випадку для кожної осі пропонується по одному електромотору. Вони об’єднані з провідним мостом.

Представники Lexus відзначили, що головна особливість нової системи Direct4 полягає в постійному контролі розподілу задньої тяги, а також передньої осі, здатності забезпечити гальмівне зусилля на кожне колесо. Технологія Direct4 адаптується під конкретні дорожні обставини і стиль їзди транспортного засобу.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.