Maserati готує ряд неочікуваних автопрем’єр

Maserati GranTurismo Zeda
0 216

Одне з найкрасивіших купе останніх років пішло в історію. Компанія Maserati офіційно нещодавно закінчила виробництво моделі GranTurismo та її відкритої версії – GranCabrio.

Остання копія Maserati GranTurismo має прізвисько Zeda. Автомобіль може похвалитися унікальною картинкою. Синє забарвлення отримали лише передній бампер і капот. Частково ми можемо також знайти його на передніх крилах. На наступних елементах кузова глянцевий прозорий лак плавно перетворюється в матовий чорний і – ззаду автомобіля – білий. Ціле створює враження незавершеного дизайну з підшерстям, що пронизує фарбу. Це символічне посилання на еволюцію моделі, наступне втілення якої, як очікується, вразить потенційних покупців на початку 2021 року.

З технічної точки зору Zeda є “звичайним” Maserati GranTurismo. Під капотом працює бензиновий двигун Ferrari V8. 4,7 л., що генерує 460 к.с. і досягає 520 Нм.

Історія Maserati GranTurismo бере свій початок з 2007 року, коли автівка вперше був презентований на виставці в Женеві. Автомобіль “прожив” у пропозиції італійської марки цілих дванадцять років. Рівно десять років тому прайс-листи були доповнені кабріолетом на базі GranTurismo – GranCabrio. Загалом протягом усього періоду виробництва італійці забезпечили покупців понад 40 000 копіями моделей GranTurismo та GranCabrio.

Maserati GranTurismo Zeda
Maserati GranTurismo Zeda

Нагадуємо, що Maserati зараз готується до історичного переходу на електрику та автономність. Уже наступні чотири роки дебютують цілих сім нових моделей – кожна з них також буде пропонуватися в електрифікованій версії. Усі вони також пропонують рішення щодо автономного водіння 3 рівня (контролює прискорення, гальмування і обгони).

Maserati GranTurismo Zeda
Maserati GranTurismo Zeda

Наступ має розпочатися вже в наступному році, коли в салонах з’явиться абсолютно новий “спортивний автомобіль”. До 2021 року заплановано цілих три новинки. Потім пропозицію буде розширено: абсолютно новим позашляховиком D-сегмента, спортивним кабріолетом та новим втіленням GranTurismo. На 2022 рік заплановано дві прем’єри: ​​абсолютно нова модель GranCabrio та нове втілення Maserati Quattroporte. Список прем’єр завершується дебютом нового покоління Maserati Levante, запланованим на 2023 рік.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.