В Україні прокачали топову версію Toyota Land Cruiser

0 191

Тюнерами ательє AutoLife з Києва був показаний комплект Magnum, який призначений для моделі Toyota Land у виконанні Cruiser 200.

У мережі опублікували знімки «Крузака». В салоні транспортного засобу спостерігається справжній люкс. Кузов моделі похвалиться новим бампером. За рахунок масивних крил була на 5 см збільшена ширина транспортного засобу. Ззаду авто розмістився спойлер невеликих розмірів за типом «качиний хвіст». Вихлопну систему сховали під новим автомобільним бампером.

Салон машини по-справжньому розкішний. Для Land Cruiser у виконанні Magnum пропонується обробка шкірою синього і червоного забарвлення, забезпечуючи відмінний контраст. Образ доповнений вставками з дорогого червоного дерева.

Toyota Land Cruiser 200 tuning
Toyota Land Cruiser 200 тюнінгована в AutoLife

Задній диван був вилучений. На його місці з’явилися роздільні крісла від BMW версії 7-Series G12. Для пасажирів запропонували зручний підлокітник. Знизу крісел є вентиляція.

Toyota Land Cruiser 200 tuning2

Деяким користувачам мережі не сподобалися доопрацювання позашляхової моделі. Вони назвали інтер’єр авто «несмачним», а також «дуже насиченим».

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.