Стали відомі нові деталі процедури розмитнення авто за участі брокера

0 857

Детальна схема легалізації євроавтівки.

Щоб розмитнити автомобіль, в першу чергу потрібно зібрати наступні документи:

  • техпаспорт;
  • паспорт та ідентифікаційний код власника;
  • свідоцтво про реєстрацію ТЗ;
  • договір купівлі-продажу;
  • документ, що підтверджує вартість авто.

Зібравши необхідну документацію потрібно звернутися до закордонного відділу комунікацій. Там пред’явити договір купівлі-продажу та зняти авто з обліку. Після отримання транзитного номерного знаку та талону, потрібно стати в електронну чергу.

Далі у порядку черги власника авто викликають для заповнення необхідних бланків. Усі потрібні для цього дані містяться у договорі купівлі-продажу. Також власник авто віддає свій техпаспорт та отримує тимчасовий.

Брокер у даній схемі розмитнення буде потрібен власнику автівки для виготовлення експортної декларації. Така послуга обійдеться у 50-100 євро.

Потрібно сфотографувати й надіслати обраному брокеру паспорт та ідентифікаційний код власника, а також його закордонний паспорт, транзитний технічний паспорт авто, договір купівлі-продажу й довідку про зняття машини з обліку. До того ж необхідно сплатити на рахунок митниці суму митного стягнення.

Сплатити кошти можна особисто та скориставшись онлайн-банкінгом, а чек переслати вашому брокеру. Після цього брокер надасть власнику автомобіля номер попередньої декларації й власник «євробляхи» може без застережень їхати за кордон. Виїжджати спеціалісти з розмитнення рекомендують «червоним» коридором, адже «зеленим» користуються лише транзитні транспортні засоби.

Власник машини за 10 днів після проходження кордону повинен пройти техогляд та приїхати до зони митного оформлення. А далі автовласник отримає митну декларацію, із якою вже може ставати у чергу сервісного центру МВС для завершення процедури.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.