Опубліковані перші зображення нового Mercedes-AMG 2022 модельного року

0 268

У соціальних мережах з’явилися фотографії оновленої моделі Mercedes-AMG C63. Автомобіль належить до 2022 модельного року.

Розглядаючи фотографії новинки, можна сказати про те, що вона відрізняється від попередньої версії іншим переднім бампером, сучасною фальшрадіаторною решіткою, світлодіодною оптикою і більш низьким дорожнім просвітом.

Під капотом буде встановлений 2,0-літровий силовий агрегат. Його потужність становить понад 500 кінських сил. Разом з ним працює восьмиступінчаста автоматична коробка передач.

Для оздоблення салону використаний якісний матеріал, задіяний для обробки бічних панелей і сидінь. Більш якісний пластик не викликає негативних емоцій різними звуками, які можуть виникати через погану шумоізоляцію.

Mercedes-AMG C63
Mercedes-AMG C63

Вартість новинки буде озвучена тільки після початку серійного виробництва і початку масових продажів, а, відповідно, появи моделі у офіційних дилерів.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь