В сусідній з Україною країні випускатимуть електричні моделі Jeep

0 175

Автобренд Jeep, який належить італо-американському концерну FCA, збирається в липні майбутнього року представити нову компактну позашляхову модель.

Новинка буде випускатися на території польського міста Тихи. За основу компактної позашляхової версії взяли платформу PSA Group – CMP. При цьому в лінійку двигунів увійдуть силові агрегати, які розробила компанія PSA.

Представники автомобільного концерну Fiat Chrysler Automobiles відзначають, що об’єми виробництва версій на платформі CMP в Тихи будуть становитиме 400 000 одиниць в рік. В даний час на цьому підприємстві ведуться роботи по випуску мінікара Fiat 500, а також малолітражної моделі Lancia у виконанні Ypsilon.

Jeep

У FCA в кінці 2020 року заявляли, що фірма збирається виділити 170 000 000 євро для модернізації автозаводу на території Польщі. При цьому нові вироблені транспортні засоби будуть оснащуватися виключно електричними силовими агрегатами.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.