Визначено найбезпечніший автомобільний бренд

0 301

Шведської марці Volvo вручили в цьому році дев’ять нагород Top Safety Pick + від IIHS, що більше, ніж у будь-якої іншої фірми світу. Таке визнання продукція шведів отримала через свій високий рівень безпеки.

IIHS – найбільше краш-агентство в США, тому його заяви про безпеку дуже цінні. Організація проводить випробування на перекриття передніх крісел пасажира і водія, а також додаткові засоби для водія та інші пристрої.

Як виявилося, найбезпечніші автомобілі виробляє шведська компанія Volvo, що отримала в поточному році відразу дев’ять нагород Top Safety Pick +, чим не може похвалитися жодна інша марка на планеті.

Гідну конкуренцію скандинавам склали японці. Наприклад, транспортні засоби фірми Mazda теж зуміли продемонструвати позитивні результати в краш-тестах. Але все ж саме машини Volvo стали лідерами в спектрі безпеки і, можливо, після того, як світ вдосконалює технологію автопілота, бренд з Гетеборга знову опиниться тут першим.

Volvo S60 T8 Polestar
Volvo S60 T8 Polestar

Volvo – шведський виробник вантажівок, автобусів, двигунів та різного устаткування. В кінці 90-х компанія продала свій підрозділ легкових машин Ford, а той, у свою чергу, одинадцять років тому перепродав його Geely. В СРСР автомобілі Volvo продавалися з 1989 року, хоча Союз купував тягачі і преміум-моделі ще раніше. Зараз в Україні марка працює за допомогою посередників.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.