Бренд Peugeot змінює свій логотип

0 241

Яким стане нове «обличчя» виробника.

Днями відбулася презентація нового логотипу відомого французького автомобільного виробника Peugeot. Його головний елементом, що презентує компанію ще з 1850 року, залишився могутній цар звірів – лев. Проте, дизайнер бренду Матіас Хоссан назвав головного героя нового логотипу «левом нашого часу».

Модернізована емблема є вже одинадцятою варіацією емблеми компанії та найбільше нагадує символ виробника 1960 року. Чергова зміна обличчя компанії була вмотивована тим, що продукція бренду значно змінилася за останні роки.

Peugeot logo
Peugeot новий логотип

Винайдення компактного кермового колеса та i-Cockpit, поява чималої кількості гібридних моделей і електрокарів – все це вивело бренд на зовсім інший рівень. А отже потрібно було якось відзначити значний виробничий стрибок відомого у всьому світі автобренду.

Оновлення логотипу потягне за собою зміну шрифтів, дизайну сайту, та навіть оформлення салонів виробника й фірмових аксесуарів Peugeot.

Кропітка робота дизайнерів над новим іміджем компанії лише розпочалася та, за попередніми даними, продовжуватиметься аж до 2023 року.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.