Бренд Peugeot змінює свій логотип

0 270

Яким стане нове «обличчя» виробника.

Днями відбулася презентація нового логотипу відомого французького автомобільного виробника Peugeot. Його головний елементом, що презентує компанію ще з 1850 року, залишився могутній цар звірів – лев. Проте, дизайнер бренду Матіас Хоссан назвав головного героя нового логотипу «левом нашого часу».

Модернізована емблема є вже одинадцятою варіацією емблеми компанії та найбільше нагадує символ виробника 1960 року. Чергова зміна обличчя компанії була вмотивована тим, що продукція бренду значно змінилася за останні роки.

Peugeot logo
Peugeot новий логотип

Винайдення компактного кермового колеса та i-Cockpit, поява чималої кількості гібридних моделей і електрокарів – все це вивело бренд на зовсім інший рівень. А отже потрібно було якось відзначити значний виробничий стрибок відомого у всьому світі автобренду.

Оновлення логотипу потягне за собою зміну шрифтів, дизайну сайту, та навіть оформлення салонів виробника й фірмових аксесуарів Peugeot.

Кропітка робота дизайнерів над новим іміджем компанії лише розпочалася та, за попередніми даними, продовжуватиметься аж до 2023 року.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь