Які бюджетні автівки можуть похвалитися неймовірно витривалими двигунами

0 687

Сучасні моделі авто із невисокою ціною та високоякісним мотором.

Серед автомобілістів поширена думка, що авто із високою надійністю двигуна та хорошими технічними показниками повинно обов’язково коштувати чималих грошей. Проте і серед продукції доступних брендів можна знайти варті уваги моделі, які не підведуть свого власника та приємно вразять своїми техданими.

Першою серед недорогих виробників варто згадати марку Renault.

Автомобілі бренду останнім часом набувають все більшої популярності в Україні. У більшості своїй великими обсягами продажів Renault завдячує двигуну K7M на 1,6 л з 2 клапанами на циліндр, що вирізняється своєю простотою та надійністю. Зокрема, таким сильником оснащені моделі Sandero та Logan, які без проблем витримують пробіг до 300 тис. км.

Renault Logan
Renault Logan

Ще один знаний двигун виробника – 4-клапанний K4M із потужністю 110 к.с. Такі мотори встановлюють на Kangoo й Logan. Вони здатні подолати близько 400 тис. км.

Мотори Mitsubishi/KIA/Hyundai.

Двигуни Mitsubishi 4G63 із ресурсом близько 400 тис. км, відомі якісною збіркою та надійним ГРМ-приводом. Дволітрові двигуни KIA/Hyundai G4KD, а також Mitsubishi 4B11, також базуються на агрегаті 4G63. Ними оснащені моделі KIA Sportage, Optima, Cerato, Mitsubishi Lancer та Hyundai Elantra.

Наступний бренд у нашому рейтингу надійності – Opel.

Мова піде про сильник Opel Z18XER. Його надійний ремінний ГРМ- привід й система подачі палива зробили його популярним разом із моделями Opel Zafira та Astra. Мотор має об’єм 1,8 л та потужність 140 к.с., а орієнтовний пробіг складає 250 тис. км.

Бренд Honda.

Японські мотори Honda Civic у варіаціях R18A 1,8 л та R20A 2 л відомі не лише своєю
надійністю, а й економним використанням палива та відповідністю високим
екостандартам. Класичний пробіг для таких двигунів, що встановлені здебільшого на
моделях Civic та Accord, від 250 до 300 тис. км.

Honda Civic
Honda Civic

Двигуни Renault/Nissan.

Культовий мотор Renault-Nissan M4R або MR20DE, що встановлений на автівках Nissan XTrail, Quashqai, Renault Scnic, Mgane та Clio, долає без проблем до 300 тис. км.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.